Výstava fotek z našich happeningů

Na podzim se v Praze událo několik zásadních kulturních událostí: úřadoval tady Tutanchamon, v Muzeu HMP byl k vidění primátorský řetěz a proběhla vernisáž fotografií happeningů Pražského fóra. Pro velký úspěch dokonce na dvou místech: žižkovské kavárně Prádelna a letenské Café Lajka. 
Abychom předvedli veškeré naše kvality, sestavili jsme akci z několika částí: vědecké (Alena Rybníčková přečetla pasáž o Pražském fóru z knihy Satira, maska, happening od Aleny Rybníčkové), hravé (záludný kvíz pro bystré hlavičky) a interaktivní (zúčastnění měli možnost sami se udat za držení Opencard).

Čestným hostem byl kmotr výstavy, oblíbený horolezec Pavel Tunel Bém. Přednesl dojemný, sotva dvacetiminutový proslov o hodnotách a etice. Bohužel se vplížilo i jeho temné alter ego, které tuto významnou chvíli rušilo šátráním v kapsách pánů a pod sukněmi žen. Nakonec jsme je museli vyvést oba. Všem rozrušeným hostům se omlouváme za traumatický zážitek.      "Happening je šlehačka, která dělá z Prahy Vídeň."
https://sites.google.com/site/prazskeforum/vystavy/Lajka_1_Pra%C5%BEsk%C3%A9%20f%C3%B3rum.jpg?attredirects=0
Instalace v Café Lajkahttps://sites.google.com/site/prazskeforum/vystavy/Lajka_2_Pra%C5%BEsk%C3%A9%20f%C3%B3rum.jpg?attredirects=0
...načež byl neurvale přerušen Pavlem Bémemhttps://sites.google.com/site/prazskeforum/vystavy/Pr%C3%A1delna_1_Pra%C5%BEsk%C3%A9%20f%C3%B3rum.JPG?attredirects=0
Výstava v Prádelna Café - víno v barvách Prahy:)
https://sites.google.com/site/prazskeforum/vystavy/Lajka_Pra%C5%BEsk%C3%A9%20f%C3%B3rum.jpg
Pavel Tunel Bém se rozhovořil...

Policijé!