Chci dát dar

Pravidelný měsíční dar

Nejlepší způsob, jak pomůžete Pražskému fóru zajistit růžovější budoucnost, je ten, že se stanete naším pravidelným dárcem. Zdá se Vám, že měsíční příspěvek ve výši jedné, tří či pěti stokorun je jen kapkou v moři, která s ničím nepohne? Chyba lávky! Najde-li se 356 Pražanů, kteří pošlou měsíčně stovku, budeme náš provoz bez problémů zajištěn na věky věků.

K dnešnímu dni se Pražskému fóru podařilo získat: 4 (slovy čtyři) pravidelné dárce. Děkujeme!

Počet pravidelných dárců jsme se rozhodli zveřejnit proto, že jej považujeme za ukazatel počtu aktivních a zapálených Pražanů, kteří souhlasí s tím, co děláme. Vaše podpora pro nás není důležitá jen z finančního, ale též symbolického hlediska. Chceme vás mít v zádech, podpořte nás!


Jednorázový dar

Udělali jsme Vám radost? Chcete si ji udělat znovu sami? Přispějte nám libovolnou částkou jednorázově! Můžete si zvolit, jak máme Váš dar použít: na happeningy, na dlouhodobé úsilí o otevřenější magistrát nebo na naši každodenní běžnou činnost. 

Pokud si přejete dostat na konci roku potvrzení o daru, napište si o něj na mail tereza.knezourkova@prazskeforum.cz. Potřebujeme datum narození a adresu trvalého bydliště. Data jsou důvěrná a použijeme je výhradně pro potvrzení.


Věcné dary a služby

Je pár věcí a služeb, jejichž darem byste nám hodně ulehčili:

Profesionální tisk zdarma nebo levně

Prostor pro tiskové konference

Notebook, foťák, kamera

Kancelářské potřeby – papíry, tonery

Poradenství, školení a semináře pro naše aktivní členy: práce s médii, PR, zapojování veřejnosti, prezentační dovednosti, finanční řízení, …


Kontakty na další případné dárce

Už jste naším dárcem a přemýšlíte co dál? Šiřte naše dobré jméno, a pokud narazíte na někoho, kdo je naší prací stejně nadšen jako Vy, dejte nám na něj kontakt nebo nám zprostředkujte schůzku, na které budeme moci požádat o dar. Děkujeme!