Pomozte Pražskému fóru finančním darem

Pražskému fóru můžete přispět dvěma jednoduchými způsoby. Oba předpokládají, že vlastníte bankovní účet, ze kterého budete peníze posílat. Pokud tomu tak není, kontaktujte nás a najdeme jiný transparentní způsob, jak si dar předat.Použijte darovací tlačítko:


Je to nejrychlejší možnost, jak nám přispět platební kartou nebo službami PayPal a Paysec. Kartou můžete přispívat i pravidelně. Dar se k nám dostane zprostředkovaně přes Sdružení VIA, které službu darujme.cz poskytuje. Za službu platíme poplatek 1Kč denně a z Vašeho daru navíc 2%. Tyto poplatky Sdružení VIA využívá na administraci darů a pro další rozvoj tohoto nástroje. Pražskému fóru tedy z každé zaslané stokoruny doputuje 98Kč na k tomu zřízený speciální účet, kde se drobné dary kumulují a jednou za měsíc převádějí na účet běžný.

Pokud nám darujete přes tlačítko darujme.cz, budete nám nuceni vyplnit své kontaktní údaje. S těmi zacházíme maximálně důvěrně a využijeme je pouze k tomu, abychom Vám vystavili potvrzení o daru a poděkovali Vám.
Převeďte částku nebo zadejte trvalý platební příkaz na náš transparentní bankovní účet u Fio banky: 2900390541/2010. Pokud zadáte některý z následujících variabilních symbolů, budeme podle toho vašeho daru využívat:

111      dar použijeme na happeningy, kterými poukazujeme na aktuální problémy a kauzy 
222      dar použijeme na soustavné úsilí o otevřenější magistrát, v tomto roce zejména na prosazení veřejně                            dostupného portálu otázek a odpovědí pro radní 
333      dar využijeme volně na jakýkoli náklad, související s naší činností v souladu s posláním

Pokud nám darujete touto formou, nebudeme na Vás mít kontakt. Prosíme Vás proto, abyste nás na svůj dar upozornili, abychom Vám mohli vystavit darovací smlouvu a potvrzení o daru, které budete potřebovat, až si dar budete chtít uplatnit při slevě na daních.